Pradžia > Penktadienis > Vėl apie moteris už vairo…

Vėl apie moteris už vairo…

2009-03-27

Moters vairuotojos dienoraštis. Manau ne vienas jau skaitė, bet…

Pirma savaitė už vairo

Šiandien pirmą kartą pati viena vairavau – šokas. Man mestų replikų man statistika:
1) kalė – 15 kartų;
2) idiotė – 27 kartai;
3) aaaa, boba….. – visi likę sutikti kelyje.

O dar nuo mano neišgirstų fluidų susilankstė bamperis (nenoriu galvoti, kad tai atsitiko statant automobilį). Aš svetima – visi važinėja ne pagal tas taisykles, kurias aš išlaikiau 10-čia balų vairavimo mokykloje.

Kur galima surasti šitas naujas taisykles? Ir kodėl kelių policijoje egzaminuoja pagal pasenusias taisykles, iš kur aš galiu žinoti, kad jau seniai yra leista sukti į dešinę iš kairės kraštinės eismo juostos?! Pražliumbiau visą naktį.

Antra savaitė už vairo

Viskas, aš pasiduodu! Na niekaip negaliu suprasti naujų taisyklių logikos – KODĖL?! Kodėl, jei aš važiuoju 50 km/h greičiu, mane stabdo policija ir tikrina, ar aš netyčia neapsirūkiusi? Kodėl, jei nėra posūkio į dešinę, visi ten suka ir komentuoja: „Išsikėtojo, matai, sukti trukdo, idiotė…“?! Vakar 2 valandas niekaip negalėjau išvažiuoti iš Žirmūnų žiedo, maniau, išprotėsiu! Ačiū supratingam mentui: kai aš pro jį važinėjau jau gal kokį 15 kartą, jis ėmė įtarinėti kažką negero ir paaiškino, kaip išvažiuoti iš šito prakeikto labirinto. Išvažiavimo iš žiedo autorius arba šizofrenikas, arba narkomanas – gal jis ir sugalvojo tas naujas taisykles? Grįžau namo ir pragėriau visą naktį.

Mėnuo už vairo

A! Na tai viskas logiška: pagrindinė nauja taisyklė – jei galima sulaužyti senas taisykles ir jei netoliese nėra mentų arba turi kišenėje 100 litų, pirmyn! Šiandien pirmą kartą man užleido kelią – užsienietis, su raudonais numeriais… Vargšelis, pro mane pralindo dar 7 išradingi lietuvių berniokai.

Geriausias būdas paerzinti tuos berniokus – važiuoti kairiąja juosta, laikantis visų taisyklių, užsikimšus ausis ir nesidairant į šalis…

Jaučiu didelę pilietinę pareigą parašyti laišką prezidentui su reikalavimu patikrinti Antakalnio žiedo autorių dėl polinkio į šizofreniją ir narkotikų vartojimą; to, kuris projektavo Žirmūnų žiedą, atsiprašau – palyginti jį su Antakalnio žiedo projektuotoju, jis atrodo tiesiog vaikinas su geru humoro jausmu. Visą naktį ieškojau logikos įvažiavimo ir išvažiavimo iš žiedų specifikoje.

Pusė metų už vairo

Kas per kvaila transporto priemonė – troleibusas! Išeini kokiai valandai, grįžti – stovi už tavo mašinos kokie penki: „Kale!.. Idiote!.. Boba!..“

Pacukas, idiotas, žlobas, atšok, supratai? Mano vyras banditas, tuoj aš jam kaip paskambinsiu, atvažiuos ir šitą tavo troleibusą tau į užpakalį sukiš, galėsi vaikščioti ir ūsais kraipyti!..

Su jais reikia griežtai, o tai jei tik suskysi nors kiek – montiruotėmis mėtosi. Su žiedais išsiaiškinau, viskas, pasirodo, labai paprasta: reikia numatyti, koks yra pats nelogiškiausias būdas išvažiuoti iš žiedo ir varyti ta kryptimi – neapsiriksi. Naktį nerealiai gerai išsimiegojau.

Metai už vairo

Na, ko tu čia velkiesi ir vos trauki 60 km/h, seni?! Pasiimk tą savo trofėjinį žiguliuką ir varyk ant šaligatvio, ant jūsų abiejų tikrai nieks neužpyks. Blyn! Tu kur važiuoji?! Aš tau kliūtis iš dešinės, gaidžiau tu neraliuotas! Atšok, gerai? Aš savo puse važiuoju. Atleiskit vaikinai, bet man į dešinę! Lai lai lai…. blyn, o tu čia ko sustojai?! Leisk pravažiuoti, čiučiundra… aaaaa… boba… išsikėtojai čia, idiote!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Vėl apie moteris už vairo..., 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Kategorijos: Penktadienis Žymos: , ,
  1. 2009-03-27 12:16 | #1

    Linksmai! :D

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos